Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023

Γύρισε το παιχνίδι ο Μελισσιανος με χατ τρικ επι του Ερμή Άνω Λιοσίων

Το μεσημέρι του Σαββάτου η ομάδα μας ήρθε αντιμέτωπη με αυτή του Ερμή Ανω Λιοσίων . Στο εκτός έδρας παιχνίδι για το πρωτάθλημα του soccer link  η ομάδα προσέφερε όμορφο θέαμα με το passing game της καθολη  την διάρκεια του παιχνιδιού.  Το ματς είχε διαδοχικές ανατροπές καθώς οι γηπεδούχοι ανοιξαν το σκορ ένα λεπτό πριν οι δύο ομάδες πάνε  στα αποδυτήρια.

Στην επιστροφή η ομάδας μας ισοφάρισε με τον Τσιώλη με ένα σουτ έξω από την περιοχή.  Ο Ερμής  από εκείνο το διάστημα του παιχνιδιού ανέβασε στροφές και σε διάστημα 10 λεπτών είχε κάνει το παιχνίδι 3-1 .

Δέκα πέντε λεπτά  πριν την λήξη του παιχνιδιού η χρυσή αλλαγή  , όπως αποδείχθηκε Μελισσιανός Στέλιος μπήκε στο παιχνίδι και κατάφερε μέσα σε 12 λεπτά να κάνει χατ  τρικ και να δώσει την νίκη στο τμήμα μας .

ΚΑΜΑΤΕΡΟ :  Μπανούσης Σ , Αντωνακάκης Α , Αντωνακάκης Γ , Μπάσο Μ , Κοντοβάς Δ , Ντασιος Γ , Σκρετης Α , Μητσάνης Δ ( Μελισσιανος Σ), Τσιώλης Γ , Ντοι Μ
προπονητής: Γκαραβέλας Β