Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023

(Κ18) Φοινικας Περ.-Καματερο 2-1

Μετά από ένα αμφίρροπο παιχνίδι με πολλές διακυμάνσεις, το τμήμα της Κ18, γνώρισε την ήττα με 2-1, από τον Φοίνικα Περιστερίου, με γκολ στο τελευταίο λεπτο που προήρθε από αμυντικό λάθος της ομάδας μας.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Φοίνικας,ήταν καλύτερος και δίκαια προηγήθηκε 1-0. Στην επανάληψη όμως η ομάδα μας ήταν καλύτερη δημιούργησε και έχασε,τρεις κλασσικές ευκαιρίες,ισοφάρισε με τον Παπαδόπουλο Μ. και ήταν  άτυχη καθώς είχε τρία δοκάρια, το ένα μάλιστα διπλό στο 79 λεπτό σε φάση διαρκείας, και τελικά έχασε το παιχνίδι στην τελευταία φάση του παιχνιδιου.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Χαιρετάκης, Καρασούλος, Μουζάκης, Σαββιδακης, Μυλωνας, Κουσιουνελος, Ζαζοπουλος, Αιβαλιωτης, Πεππας, Τσιωλης, Κουσιουνελης επαιξαν και οι Παπαδόπουλος, Παναγιωτοπουλος, Ζιακας