Η αγωνιστική δράση του Σαββάτου περιλαμβάνει τις εξής δραστηριότητες.

Η αγωνιστική δράση του Σαββάτου περιλαμβάνει για τις ομάδες μας τις εξής δραστηριότητες:

Τιμωρήθηκε... ο πάγκος !!!

Στην εξέδρα ο προπονητής Νίκος Κουνάδης για δυο αγωνιστικές.

Από την εξέδρα θα κατευθύνει την ομάδα ο Νίκος Κουνάδης στο εντός έδρας ματς με την Ηλιούπολη καθώς από την Ε.Π.Σ.Α έγινε γνωστό ότι τιμωρήθηκε με 2 αγωνιστικές για παραβάσεις των άρθρων 11 & 12 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο.

Τρίτη 4 Νοεμβρίου 2014

Σόκ για Αθανασόπουλο - Βασιλείου στο Καματερό.

Θα απουσιάσουν για μεγάλο διάστημα λόγω τραυματισμών.

Ήταν το 28' λεπτό, όταν ο νεαρός Αθανασόπουλος τραυματίζετε σε μια προσπάθεια κατοχής μπάλας. Ο ταλαντούχος ποδοσφαιριστής κάνει μια προσπάθεια να επανέλθει στο μάτς, μάταια όμως καθώς δυο λεπτά αργότερα σωριάζεται και πάλι στον αγωνιστικό χώρο.

Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014

Δείτε τα στιγμιότυπα με τον Ολυμπιακό Λιοσίων.

Η ομάδα αγωνίστηκε με μείον 5 παίκτες.

Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα με τον Ολυμπιακό Λιοσίων. Κακή εμφάνιση στο α' ημίχρονο, καλή στο β' ημίχρονο αλλά η ήττα έκανε ξανά την εμφάνισή της.

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014

Πλήρωσε τις απουσίες και έχασε 2 - 0 απο τον Ολυμπιακό Λιοσίων.

Πάλι αμυντικά κενά είχε η ομάδα με αποτέλεσμα να δεχθεί εύκολα γκολ.

Διπρόσωπη εμφάνιση έκανε το Καματερό στο γειτονικό ντέρμπι με τον Ολυμπιακό Λιοσίων όπου ηττήθηκε με 2-0.  Ωστόσο έγινε πασιφανές στους φίλους της ομάδας οτι οι απουσίες της ομάδας ήταν κάτι παραπάνω από αισθητές. Πλην των δυο τιμωρημένων Μπούγια - Κουνάδη δεν αγωνίστηκαν και οι Βασιλείου (ρήξη μηνίσκου), Σπυρόπουλος Π. (τράβηγμα στο δικέφαλο).

Παρασκευή 31 Οκτωβρίου 2014

Ποινές για παίκτες του Καματερού.

Θα λείψουν από το κυριακάτικο ματς με τα Λιόσια.

Μπούγιας                        Κουνάδης

Με τη ποινή μιας αγωνιστικής τιμωρηθήκαν από την ΕΠΣΑ οι Κουνάδης Δ. και Μπούγιας Κ. και θα απουσιάσουν από το κυριακάτικο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό Λιοσίων. Οι ποδοσφαιριστές αποβλήθηκαν με 2η κίτρινη κάρτα στο ματς με τον Ηφαιστό και η απώλεια τους θεωρείται σημαντική.

Τρίτη 28 Οκτωβρίου 2014

Προβληματισμών συνέχεια για Καματερό.

Με δυο + μια απώλειες για το ματς με τον Ολυμπιακό Λιοσίων.

Μπούγιας                                 Κουνάδης                                Βασιλείου

Πονοκέφαλος για τη τεχνική ηγεσία του Καματερού η απώλεια λόγω αποβολών του Μπούγια και Κουνάδη από το μάτς με τον Ολυμπιακό Λιοσίων ενώ ενδέχεται να μην αγωνιστεί και ο Βασιλείου που στα τελευταία λεπτά με τον Ήφαιστο απλώς παρευρίσκετο στον αγωνιστικό χώρο λόγω τραυματισμού.

Οι Μπούγιας και Κουνάδης θα λείψουν για μια αγωνιστική εξαιτίας της 2η κίτρινης που αντίκρισαν. Ο Βασιλείου ταλαιπωρείται από τραυματισμούς στα τελευταία παιχνίδια. Αλλαγή έγινε και στο ματς κυπέλλου με τον Παπάγο για τον ίδιο λόγο και η συμμετοχή του θεωρείται αμφίβολη.

Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014

Φωτορεπορτάζ απο το ματς με τον Ήφαιστο.

Δείτε φωτογραφίες από το σαββατιάτικο ματς.

Δείτε φωτογραφίες από το ματς με τον Ήφαιστο που κατέληξε με απώλειες δυο ποδοσφαιριστών, του Μπούγια και του Κουνάδη,  λόγω αποβολών τους....

Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014

Δείτε τα στιγμιότυπα με τον Ήφαιστο.

Τρίποντο χρυσάφι έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς με τους Περιστεριώτες.

Δείτε τα στιγμιότυπα από τον αγώνα με τον Ήφαιστο Περιστερίου 3-2.
Οι Καματεριώτες τελείωσαν το ματς με 9 παίκτες λόγω αποβολών. Στο 2-2 αν και έπαιζαν με 10 παίκτες εκείνη τη στιγμή, ξαναπήραν κεφάλι με πέναλτι Σπυρόπουλου.

Επιβλητικό 6-2 η ομάδα νέων του Καματερού απέναντι στον Αττικό.

Κακοί στο α' και επιβλητικοί στο β' ημίχρονο. 1η Θέση στην βαθμολογία μαζί με τον Αγ. Ιερόθεο.

Με δυο πρόσωπα εμφανίστηκε η ομάδα νέων του Καματερού απέναντι στο φιλότιμο Αττικό. Οι νεαροί παίκτες του Λευτέρη Βελέντζα  εμφανίστηκαν σαν κοιμισμένοι στο α' ημίχρονο και δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα με αποτέλεσμα να βάλουν στο παιχνίδι τον φιλότιμο πλην αδύναμο Αττικό με το 2-2 του α' μέρους. Οι φωνές του προπονητή τους στην ανάπαυλα απέδωσαν καρπούς και οι ταλαντούχοι στην επανάληψη έβγαζαν φωτιές με το αποτέλεσμα να γράφει στο τέλος του αγώνα 6-2.