Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019

Κ14 Καματερό-Χαιδάρι 1-1 (Video)

Άξιζαν την νίκη οι μικροί άσοι
Ωραία εμφάνιση πραγματοποίησε η Κ14 απέναντι στην δυνατή ομάδα του Χαιδαρίου και με λίγο τύχη θα είχε πάρει τους τρείς βαθμούς της νίκης. Οι παίκτες του Αντώνη Βαζλαματζή κρατούσαν την νίκη στα χέρια τους αλλά μια προσπάθεια των φιλοξενούμενων πέντε λεπτά πριν την λήξη έφερε την ισοφάριση σε 1-1.

Το γκολ για την Κ14 σημείωσε στην επανάληψη και στο 38΄ο Ψαρράς με ψηλοκρεμαστό σουτ. Το γκολ της ισοφάρισης πέτυχε ο Χατζηκωνσταντίνου με μπάσιμο και πλασέ στο 55΄.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Χαιρετάκης (55΄ Δράκος), Τσουνάκας, Ακτύπης, Σαββιδάκης, Τόλης, Τσουκαλάς (46΄ Μπούτας), Καβαλάρης (49΄ Αιβαλιώτης), Πέτρου, Μανιφάβας (55΄ Πικουλάκης), Κουσιουνέλος Ζησόπουλος (35΄ Ψαρράς)

ΧΑΙΔΑΡΙ: Καραβίτης, Πολυκρέτης, Γιαννοπουλος, Gjoka, Κούκος, Χριστοβασίλης, Κατσικογιάννης, Giochaj, Χατζηκωνσταντίνου, Καλαποθαράκος, Μαυροματίδης