Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2023

Σαρωτική νίκη η Κ17 με τέσσερα γκολ

Για τη 3αγωνιστική το Καματερό αντίμετωπισε εντός έδρας τον Ατταλο Ν.Φ. Το σκορ άνοιξε στο 18’με σουτ εντός  περιοχης ο Πέτρου. Στο 30’μετά από ατομική ενέργεια ο Αιβαλιωτης διπλασίασε τα γκολ της ομαδας μας,

αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας πίεσε τους αντιπάλους και κατάφερε να σκοραρει το τρίτο γκολ μετά από ωραία ατομική προσπάθεια πάλι με τον Αϊβαλιώτη στο 60’.Στο 70’ ο Τσιωλης Γ σημείωσε το 4-0 που ήταν το τελικό σκορ της αναμετρησης.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Χαιρετακης (55' Καναβουλης)  2:Καρδατος (63' Καρασουλος) 3:Παπαδοπουλος 4:Ιερωνυμακης 5:Τσιώλης Γ 6:Δουφεξης (55' Τσουνακας) 07:Μελισσιανος (69' Θερμιωτης) 8: Λυμπεροπουλος (63' Τσιωλης Αλ.)  9:Ζησοπουλος (69' Μπανουσης) 10:Αιβαλιωτης (55' Σαββιδακης) 11:Κουσιουνελος Νίκος (63' Πετρου Ν)