Ads 468x60px

Disqus

Σπουδαίες στιγμες

Κυριακή 23 Απριλίου 2023

Φοβερή εμφάνιση στο β' ημίχρονο η Κ16 που νίκησε 1-0 τον Αγιο Ιερόθεο στο τελευταίο ματς της σεζον

Πάθος, πείσμα και επιμονή για το γκολ

Tο τμήμα της κ16 υποδέχτηκε την Κυριακή το πρωί τον άγιο Ιερόθεο. Η κάθε ομάδα είχε και από ένα ημίχρονο, με το παιχνίδι να έχει μια άγρια ομορφιά.

Στο δεύτερο ημίχρονο και οι δυο ομάδες είχαν πληθώρα ευκαιριών για να πάρουν το παιχνίδι, με τους γηπεδούχους τελικά να είναι αυτοί που τα κατάφεραν.

Δυο λεπτά πριν την ολοκλήρωση του παιχνιδιού ο Μελισσιανός βγήκε τετ α τετ, πλάσαρε με το τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων να αποκρούει και στην επιστροφή ο Μπούτας έβαλε την μπάλα στα δίχτυα και έγραψε το τελικό 1-0.

Αυτό ήταν και το τελευταίο επίσημο παιχνίδι για το κ16 .

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Καναβούλης Χ, Ιερωνυμάκης Ε, Ζιάκος Ι, Τσιώλης Γ , Κοντοβάς Δ, Μαρπίνης Ε, Λυμπερόπουλος Γ, Μελισσιανός Σ, Δουφεξής Ν, Τσουνάκας Δ, Μπούτας Β

έπαιξαν και : Τσιώλης Α , Ντοι Μ, Μπανούσης Σ , Καρδάτος Ν .

προπονητής: Γκαραβέλας Βασίλης