Παρασκευή 31 Οκτωβρίου 2014

Ποινές για παίκτες του Καματερού.

Θα λείψουν από το κυριακάτικο ματς με τα Λιόσια.

Μπούγιας                        Κουνάδης

Με τη ποινή μιας αγωνιστικής τιμωρηθήκαν από την ΕΠΣΑ οι Κουνάδης Δ. και Μπούγιας Κ. και θα απουσιάσουν από το κυριακάτικο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό Λιοσίων. Οι ποδοσφαιριστές αποβλήθηκαν με 2η κίτρινη κάρτα στο ματς με τον Ηφαιστό και η απώλεια τους θεωρείται σημαντική.

Τρίτη 28 Οκτωβρίου 2014

Προβληματισμών συνέχεια για Καματερό.

Με δυο + μια απώλειες για το ματς με τον Ολυμπιακό Λιοσίων.

Μπούγιας                                 Κουνάδης                                Βασιλείου

Πονοκέφαλος για τη τεχνική ηγεσία του Καματερού η απώλεια λόγω αποβολών του Μπούγια και Κουνάδη από το μάτς με τον Ολυμπιακό Λιοσίων ενώ ενδέχεται να μην αγωνιστεί και ο Βασιλείου που στα τελευταία λεπτά με τον Ήφαιστο απλώς παρευρίσκετο στον αγωνιστικό χώρο λόγω τραυματισμού.

Οι Μπούγιας και Κουνάδης θα λείψουν για μια αγωνιστική εξαιτίας της 2η κίτρινης που αντίκρισαν. Ο Βασιλείου ταλαιπωρείται από τραυματισμούς στα τελευταία παιχνίδια. Αλλαγή έγινε και στο ματς κυπέλλου με τον Παπάγο για τον ίδιο λόγο και η συμμετοχή του θεωρείται αμφίβολη.

Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014

Φωτορεπορτάζ απο το ματς με τον Ήφαιστο.

Δείτε φωτογραφίες από το σαββατιάτικο ματς.

Δείτε φωτογραφίες από το ματς με τον Ήφαιστο που κατέληξε με απώλειες δυο ποδοσφαιριστών, του Μπούγια και του Κουνάδη,  λόγω αποβολών τους....

Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014

Δείτε τα στιγμιότυπα με τον Ήφαιστο.

Τρίποντο χρυσάφι έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς με τους Περιστεριώτες.

Δείτε τα στιγμιότυπα από τον αγώνα με τον Ήφαιστο Περιστερίου 3-2.
Οι Καματεριώτες τελείωσαν το ματς με 9 παίκτες λόγω αποβολών. Στο 2-2 αν και έπαιζαν με 10 παίκτες εκείνη τη στιγμή, ξαναπήραν κεφάλι με πέναλτι Σπυρόπουλου.

Επιβλητικό 6-2 η ομάδα νέων του Καματερού απέναντι στον Αττικό.

Κακοί στο α' και επιβλητικοί στο β' ημίχρονο. 1η Θέση στην βαθμολογία μαζί με τον Αγ. Ιερόθεο.

Με δυο πρόσωπα εμφανίστηκε η ομάδα νέων του Καματερού απέναντι στο φιλότιμο Αττικό. Οι νεαροί παίκτες του Λευτέρη Βελέντζα  εμφανίστηκαν σαν κοιμισμένοι στο α' ημίχρονο και δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα με αποτέλεσμα να βάλουν στο παιχνίδι τον φιλότιμο πλην αδύναμο Αττικό με το 2-2 του α' μέρους. Οι φωνές του προπονητή τους στην ανάπαυλα απέδωσαν καρπούς και οι ταλαντούχοι στην επανάληψη έβγαζαν φωτιές με το αποτέλεσμα να γράφει στο τέλος του αγώνα 6-2.

Πέμπτη 23 Οκτωβρίου 2014

Δείτε τα στιγμιότυπα απο το μάτς με τον Θρίαμβο.

Η ομάδα υπέστη βαριά ήττα με 4-1.

Το γκόλ που σημείωσε ο Βασιλείου και ισοφάρισε προσωρινά το ματς δεν έφθανε για να αλλάξει η κακή εικόνα της ομάδας. Η ομάδα είχε αμυντικά κενά, δεν έπιασε καλή απόδοση στο β' ημίχρονο και δίκαια υπέστη την ήττα.

Τρίτη 21 Οκτωβρίου 2014

Προβληματισμός στούς φίλους της ομάδας τα πολλά γκολ.

Έχει δεχθεί 13 γκολ σε 5 αγώνες πρωταθλήματος και 1 αγώνα κυπέλλου.

Προβληματισμός επικρατεί στις τάξεις τών φιλάθλων της ομάδας για τα πολλά γκόλ πού δέχεται η αμυντική γραμμή. Στο μάτς μέ τόν Φωστήρα Ηλιούπολης δέχθηκε (3) γκόλ, στό μάτς μέ το Πανερυθραϊκό επίσης (3) γκόλ, στο Αγίο Δημήτριο (1), στόν αγώνα κυπέλλου μέ τόν Παπάγο δέχθηκε (2) τέρματα καί τέλος μέ τόν Θρίαμβο έφαγε (4) γκόλ. Το μοναδικό μάτς πού δεν δέχθηκε τέρμα ήταν με το Παλαιό Φάληρο (4-0).

Κυριακή 19 Οκτωβρίου 2014

Κατέρρευσε στο β' ημίχρονο και έχασε 4-1 απο το Θρίαμβο Αθηνών.

Τα τραγικά λάθη της άμυνας στην επανάληψη τα πλήρωσε ακριβά το Καματερό. Δέχθηκε γκόλ ...σχεδόν από το κέντρο ύστερα από χτύπημα φάουλ!!!

Δείτε μερικές φάσεις απο το ματς

Προβλημάτισε με την εμφάνιση της τους φίλους της ομάδας που βρέθηκαν στο γήπεδο Υμηττού, ηττήθηκε με το βαρύ 4-1 από το Θρίαμβο Αθηνών. Η κατάρρευση ήρθε στο β' ημίχρονο συνέπεια της αυξημένης πίεσης των γηπεδούχων αλλά και της κακής αμυντικής λειτουργίας. Δυο άλλα σημεία που προβλημάτισαν ήταν η 3η κακή εκτέλεση πέναλτι ( ωστόσο κατέληξε γκολ στην επαναφορά) αλλά και η αναποτελεσματικότητα των παικτών σε φάσεις γκολ.

Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014

Σαρώνουν οι νέοι του Καματερού νίκησαν εκτός έδρας τον Ηρακλή Περιστερίου με 3-4.

Τρία γκολ ο Κλέιντι. Δείτε στιγμιότυπα απο το ματς.....

Στή 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα σκαρφάλωσε η ομάδα Νέων του ΠΑΟ Καματερού ύστερα και από την εντυπωσιακή νίκη με 3-4 επί του Ηρακλή Περιστερίου μέσα στο γήπεδο του Ήφαιστου. Η επιθετική γραμμή έβγαζε φλόγες... αλλά η άμυνα είχε κάποια προβληματάκια με αποτέλεσμα οι γηπεδούχοι να είναι κοντά στο σκορ μέχρι το 79'. Η γενική εικόνα όμως έδειχνε ότι οι Καματεριώτες το "είχαν" το ματς.

Το 0-1 έγινε μόλις στο 5' με κοντινό πλασέ του Μποζά και αφού είχε προηγηθεί κεφαλιά του Lame και απόκρουση του Φιλιππάκη πάνω στην γραμμή. Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν γρήγορα και στο 14' ισοφάρισαν με το Νάστο.