Πέμπτη 27 Αυγούστου 2015

Σε καλό δρόμο η ομάδα

Έφερε 2-2 με τα Πετράλωνα (φωτορεπορτάζ)
Τη τρίτη κατα σειρα ισοπαλία έφερε η ομάδα στα πλαίσια προετοιμασίας για τη νέα σεζόν. Αντίπαλος αυτή την φορά, η δυνατή ομάδα των Πετραλώνων που δεν παράτησε το ματς αν και έχανε απο το Καματερό με 2-0. Η ομάδα του Κώστα Ποζαπαλίδη έδειξε κατα διαστήματα καλό πρόσωπο και αν ήταν λίγο πιο προσεκτική θα πετύχαινε περισσότερα τέρματα.
Μόλις στο 2' ο Μποζάς άνοιξε το σκορ δίνοντας μια άνεση στο παιχνίδι της ομάδας για το υπόλοιπο του ημιχρόνου. Τρομερή ευκαιρία για γκολ έχασε και ο Τρακόσης στην εκπνοή του α' ημιχρόνου. Γενικά η ομάδα προσπάθησε να δείξει καλή εικόνα και πετύχει και άλλα γκολ, με τους αντιπάλους να δίνουν σπουδαίες μάχες στο χώρο του κέντρου.

Στην επανάληψη συνεχίστηκε το ίδιο μοτίβο με την ομάδα των Πετραλώνων να γίνονται αλλαγή και οι έντεκα ποδοσφαιστές στο 60'. Στο 70' ο Παναγιώτης Σπυρόπουλος με σουτ έγραψε το 2-0. Δυο γκολ πέτυχε ο αντίπαλος σεντερ φορ στο 76' και στο 90'

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Ανδριόλας, Παπαιωάννου, Μπίμπιζας, Δαυίδ, Τσουλάκος, Τρακόσης, Λέκκας, Παναγιωτόπουλος, Μπούγιας, Σπυρόπουλος, Μποζάς,
Έπαιξαν και οι Παππάς, Θεοδωρόπουλος, Μανάρας, Μπλέτσος, Ξενόπουλος και ενας υπο δοκιμήν τερματοφύλακας